Einhell 34.013.28 Тример за трева

1.500 ден

Карактеристики

RPM

13000

Капацитет

250W

Тежина

1.5kg

Потекло

Кина

Производител

Einhell

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Einhell 34.013.28 Тример за трева”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *