Попуст!

Egger Мега Смрека Н2457 Ламинатна даска

392 ден 350 ден

Единична мера: m²

Карактеристики

Производител

Egger

Димензија

129.2×19.2×0.7cm

Дебелина

7mm

Колекција

Basic

Пакување во кутија

2.481 m2

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Egger Мега Смрека Н2457 Ламинатна даска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *