Egger ламинат Maxeda Madrid H2427 32/8mm

550 ден

единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

8 mm

Димензија

129.2×24.6cm

Пакување

2,543m2

Пакување во кутија

8 парчиња

Потекло

Германија

Производител

Egger

Состав

MDF со PVC фолија

Употреба

Внатре, Под

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат Maxeda Madrid H2427 32/8mm”