Egger ламинат H2108 Bergen Oak 33/8 mm V4

524 ден

  • Единица мерка m2
  • Цената е само за ламинат

Карактеристики

Дебелина

8 mm

Димензија

129.1×19.3 cm

Пакување

1,993m2

Пакување во кутија

8 парчиња

Потекло

Германија

Производител

Egger

Состав

MDF со PVC фолија

Обработка на рабови

фуга V4

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат H2108 Bergen Oak 33/8 mm V4”