Egger ламинат EPL188 Vintage Asgil Oak 33/12mm V4

920 ден

единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

12 mm

Димензија

129.1×19.3 cm

Колекција

Pro

Пакување

1.496 m2

Потекло

Германија

Состав

MDF со PVC фолија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL188 Vintage Asgil Oak 33/12mm V4”