Egger ламинат EPL089 Grove Oak 31/8 mm

600 ден

Карактеристики

Димензија

129.2×19.3cm

Дебелина

8mm

Класа

31

Потекло

Германија

Производител

Egger

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL089 Grove Oak 31/8 mm”