Egger ламинат EPL131 Punata Oak 32/10mm V4

640 ден

единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

10mm

Димензија

129.1×19.3 cm

Колекција

EGGER PRO Laminate Flooring

Обработка на рабови

фуга V4

Пакување

1.745m2

Пакување во кутија

6 парчиња

Потекло

Германија

Производител

Egger

Состав

MDF со PVC фолија

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL131 Punata Oak 32/10mm V4”