Egger ламинат EPL075 Dark Dunnington Oak 32/8mm V4

735 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

8 mm

Димензија

129.2×19.2 cm

Колекција

CLASSIC – Classic floor board

Обработка на рабови

без фуга

Пакување

1.995m2

Пакување во кутија

8 парчиња

Потекло

Германија

Производител

Egger

Состав

MDF со PVC фолија

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL075 Dark Dunnington Oak 32/8mm V4”