Egger ламинат EHL085 Light Lausanne Oak 32/10 mm

640 ден

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

129.1×19.3 cm

Колекција

CLASSIC – Classic floor board

Обработка на рабови

без фуга

Пакување

1.746m2

Потекло

Германија

Производител

Egger

Состав

MDF со PVC фолија

Употреба

Внатрешна/Под

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EHL085 Light Lausanne Oak 32/10 mm”