Egger ламинат EPL191 Brown Melba Oak 32/8mm

530 ден

единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

8 mm

Димензија

129.1×19.3 cm

Обработка на рабови

фуга V4

Пакување во кутија

1.995m²

Потекло

Германија

Производител

Egger

Состав

MDF со PVC фолија

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL191 Brown Melba Oak 32/8mm”