Egger-ЈАСЕН САТАКУНТА H2761 Ламинатна даска

410 ден

Единична мера: m²

Карактеристики

Производител

Egger

Димензија

129.2×19.2×0.8cm

Дебелина

8mm

Колекција

Basic

Пакување во кутија

1.985 m2

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Egger-ЈАСЕН САТАКУНТА H2761 Ламинатна даска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *