Egger ламинат EPL208 Honey Brook Oak H2970 31/8 mm

600 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

8 mm

Димензија

129.1×19.3 cm

Пакување

1.995m2

Потекло

Германија

Производител

Egger

Состав

MDF со PVC фолија

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL208 Honey Brook Oak H2970 31/8 mm”