Egger ламинат EPL187 Brown Cardiff Oak 33/12 mm V4

1.040 ден

  • Единица мерка m2
  • цената е само за ламинат

Карактеристики

Дебелина

12 mm

Димензија

129.1×19.3 cm

Колекција

EGGER PRO Laminate Flooring

Обработка на рабови

фуга V4

Пакување

1.496 m2

Пакување во кутија

6 парчиња

Потекло

Германија

Производител

Egger

Состав

MDF со PVC фолија

Тежина

10.97kg/m2

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

Мат

Класа

33

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL187 Brown Cardiff Oak 33/12 mm V4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *