Egger ламинат EPL186 Anthracite Sherman Oak 32/8mm V4

720 ден

  • Eдиница мерка м2

Карактеристики

Дебелина

8 mm

Димензија

129.2×19.2 cm

Колекција

EGGER PRO Laminate Flooring

Обработка на рабови

фуга V4

Пакување

1.995m2

Пакување во кутија

8 парчиња

Потекло

Германија

Производител

Egger

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

Мат

Класа

32

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL186 Anthracite Sherman Oak 32/8mm V4”