Egger ламинат EPL177 White Soria Oak 33/10 mm V4

970 ден

  • Eдиница мерка м2
  • цената е само за ламинат

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

129.2×19.2 cm

Колекција

EGGER PRO Laminate Flooring

Обработка на рабови

фуга V4

Пакување

1.746m2

Пакување во кутија

7 парчиња

Потекло

Германија

Производител

Egger

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

Мат

Класа

33/AC5

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL177 White Soria Oak 33/10 mm V4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *