Egger EPL147 ДАБ ОЛКОН ТЕМЕН H2859 Ламинатна даска

860 ден

Единична мера: m²

Карактеристики

Производител

Egger

Димензија

129.1×19.3×1.2cm

Дебелина

12 mm

Колекција

Pro

Пакување во кутија

1.495 m2

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Egger EPL147 ДАБ ОЛКОН ТЕМЕН H2859 Ламинатна даска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *