Egger ламинат EPL144 Olchon Oak honey 32/8mm V4

755 ден

  • Eдиница мерка м2
  • Цената е само за ламинат

Карактеристики

Димензија

129.2×19.2 cm

Дебелина

8mm

Колекција

EGGER PRO Laminate Flooring

Обработка на рабови

фуга V4

Пакување

1.995m2

Пакување во кутија

8 парчиња

Потекло

Германија

Производител

Egger

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

Мат

Состав

MDF со PVC фолија

Тежина

7,22kg/m2

Класа

32

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL144 Olchon Oak honey 32/8mm V4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *