Egger EPL143 ДАБ СЕСИНА Ламинатна даска

860 ден

Единична мера: м2

Карактеристики

Производител

Egger

Димензија

129.1×19.3 cm

Дебелина

12 mm

Колекција

Pro

Пакување во кутија

1.495 m2

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Egger EPL143 ДАБ СЕСИНА Ламинатна даска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *