Egger ламинат EPL137 Elton Oak white 31/8 mm

600 ден

  • Единица мерка m2
  • Цената е само за ламинат

Карактеристики

Дебелина

8 mm

Димензија

129.1×19.3 cm

Пакување

1,995m2

Пакување во кутија

8 парчиња

Потекло

Германија

Производител

Egger

Состав

MDF со PVC фолија

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL137 Elton Oak white 31/8 mm”