Egger EPL123 ДАБ ВАЛТАМ БЕЛ H2936 Ламинатна даска

700 ден

Единична мера: m²

Карактеристики

Производител

Egger

Димензија

129.1×24.6×0.8cm

Дебелина

8 mm

Колекција

Pro

Пакување во кутија

2.541m²

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Egger EPL123 ДАБ ВАЛТАМ БЕЛ H2936 Ламинатна даска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *