Egger EPL115 ДАБ СТАРВЕЛ НАТУР H2928 Ламинатна даска

830 ден

Единична мера: m²

Карактеристики

Производител

Egger

Димензија

129.1×13.5×1.0cm

Дебелина

10 mm

Колекција

Pro

Пакување во кутија

1.22 m2

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Egger EPL115 ДАБ СТАРВЕЛ НАТУР H2928 Ламинатна даска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *