Egger EPL085 ДАБ СЕЛСКИ БЕЛ H2530 Ламинатна даска

590 ден

Единична мера: m²

Карактеристики

Производител

Egger

Димензија

129.1×19.3×0.8cm

Дебелина

8 mm

Колекција

Pro

Пакување во кутија

1.993 m2

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Egger EPL085 ДАБ СЕЛСКИ БЕЛ H2530 Ламинатна даска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *