Egger EPL064 ДАБ АБЕРГЕЛЕ НАТУР H2069 Ламинатна даска

700 ден

Единична мера: m²

Карактеристики

Производител

Egger

Димензија

129.1×19.3×1.0cm

Дебелина

10 mm

Колекција

Pro

Пакување во кутија

1.744m²

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Egger EPL064 ДАБ АБЕРГЕЛЕ НАТУР H2069 Ламинатна даска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *