Egger EPL051 ДАБ БЕЛ КОРТОН H2040 Ламинатна даска

830 ден

Единична мера: m²

Карактеристики

Производител

Egger

Димензија

129.1×13.5×1.0cm

Дебелина

10 mm

Колекција

Pro

Пакување во кутија

1.22 m2

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Egger EPL051 ДАБ БЕЛ КОРТОН H2040 Ламинатна даска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *