Egger EPL044-ДАБ ХАНТОН ТЕМЕН H2033 Ламинатна даска

870 ден

Единична мера: м2

Карактеристики

Производител

Egger

Димензија

129.1×13.5 cm

Дебелина

10 mm

Колекција

Pro

Пакување во кутија

1.22 m2

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Egger EPL044-ДАБ ХАНТОН ТЕМЕН H2033 Ламинатна даска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *