Egger ламинат EPL044 Dark Hunton Oak 32/10mm V4

1.195 ден

  • Eдиница мерка m2
  • Цената е само за ламинат

Карактеристики

Дебелина

10mm

Димензија

129.2×13.5cm

Колекција

EGGER PRO Laminate Flooring

Обработка на рабови

фуга V4

Пакување

1.221m2

Пакување во кутија

7 парчиња

Потекло

Германија

Производител

Egger

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL044 Dark Hunton Oak 32/10mm V4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *