Egger EPL036 ДАБ СИВ БАРДОЛИНО H1056 Ламинатна даска

475 ден

Единична мера: m²

Карактеристики

Производител

Egger

Димензија

129.2×19.2×0.8cm

Дебелина

8 mm

Колекција

Basic

Пакување во кутија

1.985 m2

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Egger EPL036 ДАБ СИВ БАРДОЛИНО H1056 Ламинатна даска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *