Egger EPL035-ДАБ БАРДОЛИНО H1055 Ламинатна даска

590 ден

Единична мера: м2

Карактеристики

Производител

Egger

Димензија

129.1×19.3 cm

Дебелина

8 mm

Колекција

Pro

Пакување во кутија

1.993 m2

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Egger EPL035-ДАБ БАРДОЛИНО H1055 Ламинатна даска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *