Egger EPL013 ДАБ РИПОН H204F Ламинатна даска

750 ден

Единична мера: m²

Карактеристики

Производител

Egger

Димензија

129.1×32.7×0.8cm

Дебелина

8 mm

Колекција

Pro

Пакување во кутија

2.533m²

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Egger EPL013 ДАБ РИПОН H204F Ламинатна даска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *