Egger ELFC-БОР БОЕН H6101 -L398 Ламинатна даска

1.100 ден

Единична мера: м2

Карактеристики

Производител

Egger

Димензија

205.2×24.8

Дебелина

9 mm

Колекција

Pro

Пакување во кутија

2.544 m2

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Egger ELFC-БОР БОЕН H6101 -L398 Ламинатна даска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *