Egger EBL035-ДАБ МОДЕРН Н2909 Ламинатна даска

450 ден

Единична мера: m²

Карактеристики

Производител

Egger

Димензија

129.1×19.3×0.8cm

Дебелина

8 mm

Колекција

Basic

Пакување во кутија

1.995m²

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Egger EBL035-ДАБ МОДЕРН Н2909 Ламинатна даска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *