Egger ламинат EBL022 Oak Mega Н2654 31/7 mm

425 ден

Единица мерка m2

 

Гратис лајсни од моделите Бреза021 527944 и лајсна egger 6-107

Карактеристики

Дебелина

7 mm

Димензија

129.1×19.3 cm

Пакување

2,494m2

Пакување во кутија

10 парчиња

Потекло

Германија

Производител

Egger

Состав

MDF со PVC фолија

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EBL022 Oak Mega Н2654 31/7 mm”

Можеби ќе ви се допадне и...