Egger EBL020-ДАБ БЕЛФОРТ Н2637 Ламинатна даска

381 ден

Единична мера: м2

Карактеристики

Производител

Egger

Димензија

129.2×19.2 cm

Дебелина

7 mm

Колекција

Basic

Пакување во кутија

2.481 m2

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Egger EBL020-ДАБ БЕЛФОРТ Н2637 Ламинатна даска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *