Egger ламинат EBL020 Oak Belford Н2637 31/7 mm

425 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

7 mm

Димензија

129.1×19.3 cm

Пакување

2,494m2

Пакување во кутија

10 парчиња

Потекло

Германија

Производител

Egger

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EBL020 Oak Belford Н2637 31/7 mm”