Egger EBL018-ДАБ ВИНДЗОР Н2613 Ламинатна даска

392 ден

Единична мера: m²

Карактеристики

Производител

Egger

Димензија

129.2×19.2×0.7cm

Дебелина

7mm

Колекција

Basic

Пакување во кутија

2.481 m2

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Egger EBL018-ДАБ ВИНДЗОР Н2613 Ламинатна даска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *