Egger EBL013 ДАБ НОРДКАП H2341 Ламинатна даска

344 ден

Единична мера: м2

 

Карактеристики

Производител

Egger

Димензија

129.2×19.2×0.6cm

Дебелина

6mm

Колекција

Basic

Пакување во кутија

2.729m²

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Egger EBL013 ДАБ НОРДКАП H2341 Ламинатна даска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *