Egger DF 123-ОРЕВ БРАОН Винилна даска

730 ден

Единична мера: m²

Шифра: 6765 Категории: , , Ознака:

Карактеристики

Производител

Egger

Димензија

129.5×24.3×0.5cm

Дебелина

5mm

Колекција

Pro

Пакување во кутија

2.517m²

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger DF 123-ОРЕВ БРАОН Винилна даска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *