Попуст!

Egger DF 101-ДАБ СИВ Винилна даска

980 ден 730 ден

Единична мера: m²

Карактеристики

Производител

Egger

Димензија

129.5X19.2×0.5cm

Дебелина

5mm

Колекција

Pro

Пакување во кутија

1.989m²

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Egger DF 101-ДАБ СИВ Винилна даска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *