Egger Design DF 100-ДАБ БРАОН Винилна даска

600 ден

Единична мера: m²

Карактеристики

Производител

Egger

Димензија

129.5X19.2×0.5cm

Дебелина

5mm

Колекција

Pro

Пакување во кутија

1.989m²

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger Design DF 100-ДАБ БРАОН Винилна даска”