Egger -ДАБ ОЛКОН МЕДЕН Ламинатна даска

790 ден

Единична мера: m²

Карактеристики

Производител

Egger

Димензија

129.1×19.3×1.2cm

Дебелина

12 mm

Колекција

Pro

Пакување во кутија

1.495 m2

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Egger -ДАБ ОЛКОН МЕДЕН Ламинатна даска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *