Egger ламинат Artens Forte Coligny 32/10mm

635 ден

Единица мерка m2

Шифра: 2676 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

8mm

Димензија

129.1×19.3 cm

Обработка на рабови

фуга V4

Пакување

1.744m2

Потекло

Германија

Производител

Egger

Состав

MDF со PVC фолија

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат Artens Forte Coligny 32/10mm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *