Eff. Алум. винкла лајсна со гума А37 /20х35mm/ сребро

1.000 ден

Карактеристики

Димензија

2,7m

Потекло

Полска

Производител

Effector

Состав

метал

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Алум. винкла лајсна со гума А37 /20х35mm/ сребро”