Eff. Алум. винкла А30 /20х20 mm/ шампањ

620 ден

Карактеристики

Димензија

2,7m

Пакување

парче

Потекло

Полска

Производител

Effector

Состав

метал

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Алум. винкла А30 /20х20 mm/ шампањ”