Eff. Алум. преодна лајсна А64/40mm/Даб ванила

890 ден

Карактеристики

Димензија

2,7m

Потекло

Полска

Производител

Effector

Состав

метал

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Алум. преодна лајсна А64/40mm/Даб ванила”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *