DH13/C06 Композитна даска-WPC

2.320 ден

Единична мера: м2

Карактеристики

Димензија

14×280 cm

Дебелина

22 mm

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “DH13/C06 Композитна даска-WPC”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *