Даска 18×2,5cm смрека

19.200 ден

единица мерка m3

Карактеристики

Дебелина

25mm

Димензија

18cm

Должина

4m

Потекло

Босна и Херцеговина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Даска 18×2,5cm смрека”