Даска 15×2,5cm смрека

21.000 ден

Единица мерка m3

Карактеристики

Дебелина

25mm

Димензија

15cm

Должина

4m

Потекло

Босна и Херцеговина

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Даска 15×2,5cm смрека”