Dado Stone Blend Silvery 42.5×85 2kl.

740 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 2631 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

42.5x85cm

Колекција

Stone Blend

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Потекло

Италија

Пакување во кутија

4 плочки

Состав

Bештачки гранит

Производител

Dado Group

Употреба

Hадвор, Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

Natural R10

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Dado Stone Blend Silvery 42.5×85 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *