Попуст!

Dado Sierra Beige 20×122 2kl.

890 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 1939 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

20x122cm

Колекција

Sierra

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.22m2

Пакување во кутија

5 плочки

Потекло

Италија

Производител

Dado Group

Состав

Dado Group

Употреба

Hадвор, Внатре, Под

Завршна обработка

R9

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Dado Sierra Beige 20×122 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *