Попуст!

Dado Emotion Blank 60×60 2kl.

500 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 6853 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

8.5mm

Димензија

60×60 cm

Колекција

Emotion

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.8m2

Пакување во кутија

5 плочки

Потекло

Италија

Производител

Dado Group

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Hадвор, Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

R9

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Dado Emotion Blank 60×60 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *